Командні змагання

"LITNI IGRY_99"

Чоловіки

Міс. Товариство Команда Склад команди ФІТА 1/4 ф 1/2 ф Фінал

Сума

1 СПОРТИВНИЙ КЛУБ АРМІЇ
Західного Оперативного Командування
СКА - 1 Курченко Віктор
Трапезніков Василь
Герасимчук Сергій
- 241 242 225 708
2 Спортивне товариство профспілок
"УКРАЇНА" - 1
Україна -1 -1 Антонов Сергій
Алексієнко Олександр
Неманов Артем
- 241 243 223 707
3 Обласний Спортивний Клуб
"ГАРТ" - 1
Гарт -1 Гусак Ярослав
Бредельов Вадим
Кравчук Маркіян
- 241 231 238 710
4 Обласна Рада ФСТ
"ДИНАМО"
Динамо -1 Школьний Костянтин
Тарасов Дмитро
Іванов Євген
- 241 230 226 697
5 Спортивне товариство профспілок
"УКРАЇНА" - 2
Україна - 2 -1 Новаковський Владлен
Вовк Володимир
Свистун Андрій
- 232      
6 Спортивне товариство профспілок
"УКРАЇНА" - 1
Україна -1 - 2 Яропуд Юрій
Тимань Віталій
Рум'янцев Віталій
- 232      
7 Обласна Рада ФСТ
"ДИНАМО"
Динамо -2 Алексієнко Дмитро
Сидорук Дмитро
Тихонський Володимир
- 223      
8 СПОРТИВНИЙ КЛУБ АРМІЇ
Західного Оперативного Командування
СКА - 2 Осипенко Максим
Єрмаков Сергій
Скоропад Василь
- 212      
9 Спортивне товариство профспілок
"УКРАЇНА" - 2
Україна - 2 - 2 Кокот Назар
Лукашенко Олександр
Грабський Андрій
3166 -      
10 Обласний Спортивний Клуб
"ГАРТ" - 2
Гарт - 2 Зубач Остап
Хоменко Володимир
Михайловський Сергій
3135 -      

[Back]

"LITNI IGRY_99"

Жінки

Міс. Товариство Команда Склад команди ФІТА 1/4 ф 1/2 ф Фінал

Сума

1 Спортивний Клуб Армії
Західного Оперативного Командування
СКА - 2 Кузнецова Катерина
Дрижаног Ольга
Калядинцева Світлана
- 228 218 227 673
2 Спортивний Клуб Армії
Західного Оперативного Командування
СКА - 1 Михайлова Світлана
Дубас Олександра
Івахів Надія
- 224 234 219 677
3 Спортивне товариство профспілок
"УКРАЇНА" - 1
Україна -1 -1 Прокопів Лідія
Круглова Марія
Лозинська Мар'яна
- 219 207 219 645
4 Спортивне товариство профспілок
"УКРАЇНА" - 1
Україна -1 -2 Мельник Олеся
Есебуа Христина
Кушнирук Марина
- 211 220 217 648
5 Обласна Рада ФСТ
"ДИНАМО"
Динамо -1 Бахтіна Олена
Філатова Марта
Сапунова Віра
- 202 -    
6 Обласний Спортивний Клуб
"ГАРТ" - 1
Гарт -1 Тимкович Ірина
Шушкова Тетяна
Овчаренко Наталія
- 192 -    
7 Спортивне товариство профспілок
"УКРАЇНА" - 2
Україна - 2 -1 Іськів Наталія
Тимрук Катерина
Сукмановська Уляна
- 191 -    
8 Спортивне товариство профспілок
"УКРАЇНА" - 2
Україна -2 - 2 Янків Софія
Прокопович Наталія
Ігнатенко Юлія
- 187 -    
[Back]

Загальнокомандний залік
1-х Літніх Спортивних Ігор Львівщини

 
Спортивне товариство
Кількість балів
1
СПОРТИВНИЙ КЛУБ АРМІЇ
Західного Оперативного Командування
1343
2
Спортивне товариство профспілок
"УКРАЇНА" - 1
1125
3
Обласна Рада ФСТ
"ДИНАМО"
686
4
Спортивне товариство профспілок
"УКРАЇНА" - 2
433
5
Обласний Спортивний Клуб
"ГАРТ" - 1
366
6
Обласний Спортивний Клуб
"ГАРТ" - 2
50

Изменен 31.07.99
Автор Viktor Mikhailenko

 

[На початок сторінки][Back] [На головну сторінку]

[Клуби] [Підготовка кадрів] [Наука] [Спортсмени] [Тренери] [Традиції] [Гостьова книга] [Адреси] [Історія] [Календар змагань] [Web-team]