Олімпійський командний раунд
27 вересня

Zolota Osin'_99 Жінки
Міс. Команда Прізвище, Ім'я Кваліф 1/8 ф 1/4 ф 1/2 ф Фінал
S
СНД  Карасьова Анна (BLR)
Свистун Жанна (BLR)
Лиюрова Світл.(MOL)
3855 - 5 228   227 233 214 674
2 Електрон-1
(UKR)
Прокопів Лідія
Палеха Катерина
Лозинська Мар'яна
3882 - 2 227 228 229 211 668
3 Харків-1
(UKR)
Ксенофонтова Катя
Бережна Тетяна
Сердюк Катерина
3903 - 1 234 235 206 222 663
4 Україна-1
(UKR)
Ягодкіна Ольга
Дякова Оксана
Криворучко Ілона
3822 - 6 231 209 215 218 642
5 Харків-2
(UKR)
Пігарєва Анна
Кайдалова Юлія
Таірова Марина
3763 - 8 217 231  
6 Чернівці-1
(UKR)
Лазар Єлизавета
Павчук Ліна
Семенова Ірина
3862 - 4 232 226  
7 Чернівці-2
(UKR)
Дорохова Тетяна
Арініна Алла
Костюк Олена
3728 - 10 232 225  
8       Не визначалось
9 ЗС-1
(UKR)
Михайлова Світлана
Коляденцева Світ.
Дубас Леся
3799 - 7 222   
10 ЗС-2
(UKR)
Кузнєцова Катерина
Шах Леся
Дрижаног Олена
3685 - 12 220   
 11 Динамо
 
(UKR)
Бахтіна Олена
Філатова Марта
Сапунова Віра
3575 - 13 210   
 12 Одеса 
(UKR)
Бурдейна Наталя
Бєлих Юпія
Долгачова Тетяна
3710 - 11  206  
 13  Електрон- 2
(UKR)
Есебуа Христина
Тимрук Катерина
Ненич Вікторія
3465 - 15 199   
 14 ЗС-3 
(UKR)
Мандюк Роклолана
Добрєва Галина
Органіста Марта
3330 - 16 185   
 15  Польща-1
(POL)
Ленська Анна
Вимлатіл Іоланта
Булва Агата
3870 - 3 Не брали участі 
 16 Кельце 
(POL)
Кочай Магдалина
Хмелєвська Пауліна
Дурлік Івона
3531 - 14  - Не брали участі  
16  Польща-2
 (POL)
Подкопяк Марта
Яня Малгожата
Моленда Моніка
3745 - 9 - Не брали участі

[Back]

 

 Zolota Osin'_99 Чоловіки
Міс. Команда Прізвище, Ім'я Кваліф 1/8 ф 1/4 ф 1/2 ф Фінал S
1 СНД Пархоменко Ігор (UKR)
Забродський Ст. (KAZ)
Євецький Валерій (UKR)
3939 - 1 234 240 244 245 729
2 Харків-1
(UKR)
Гагарін Олексій
Ярмак Олександр
Постельняк Антон
3871 - 2 238 236 242 241 719
3 Електрон-1
(UKR)
Антонов Сергій
Івашко Маркіян
Свистун Андрій
3850 - 4 238 243 237 249 729
4 ЗС-1
(UKR)
Курченко Віктор
Трапезников Василь
Осипенко Максим
3802 - 6 237 241 239 237 717
5 Харків-2
(UKR)
Рубан Віктор
Вакал Євген
Таіров Антон
3781 - 8 244 240  
6 Динамо-1
(UKR)
Школьний Костянтин
Тарасов Дмитро
Іванов Євген
3847 - 5 230 239  
7 Молдова-2
(MOL)
Хованський Сергій
Гузун Олексій
Бівол Анатолій
3507 - 14 231 238  
8 Чернівці
(UKR)
Дорохов Андрій
Данелюк Владислав
Шелудько Сергій
3793 - 7 234 236  
 9  Молдова-1
(MOL)
Воcкобойніков Штефан
Урсу Роман
Кучерявий Руслан
3635 - 11  233    
 10  Електрон-2
(UKR)
Неманов Артем
Кушнірук Сергій
Вовк Володимир
3658 - 10 229     
 11  Електрон-3
(UKR)
Ненич Олександр
Яропуд Юрій
Яворський Андрій
3310 - 16  224    
 12  ЗС-2
(UKR)
Скоропад Василь
Попов Олександр
Карпенко Сергій
3543 - 13 224     
 13  Дружба Савідес Георгій (CYP)
Мартинков Олександр (BLR)
Ахілеос Андреас (CYP)
3704 - 9  216    
14 Одеса
(UKR)
Беккер Павло
Турунін Павло
Месропов Юрій
3579 - 12  216 (Х)
15 Динамо-2
(UKR)
Алексієнко Дмитро
Велга Кирило
Кобзар Віктор
3375 - 15  213    
16 Польща
(POL)
Таргонські Гжегож
Паніковські Аркадіуш
Шимчак Павел
3854 - 3 - Не брали участі   


[Back]


Last Updated on 06.10.99
By Viktor Mikhailenko
Email: victorarch@ah.ipm.lviv.ua

 

[На початок сторінки] [На головну сторінку]

[Клуби] [Підготовка кадрів] [Наука] [Спортсмени] [Тренери] [Традиції] [Гостьова книга] [Адреси] [Історія] [Календар змагань] [Web-team]