Олімпійський раунд

26 вересня 1999

Zolota Osin'_99
Чоловіки
Міс. Прізвище Ім'я Країна 1/32 ф 1/16 ф 1/8 ф 1/4 ф 1/2 ф Фінал Сума
1 Таргонські Гжегож POL 170 165 168 112 113 113 671
2 Пархоменко Ігор UKR 171 166 171 113 111 109 670
3 Гагарін Олексій UKR 166 163 161 108 109 112 653
4 Школьний Костянтин UKR 157 169 161 112 106 108 656
5 Дорохов Андрій UKR 163 160 161 109      
6 Ярмак Олександр UKR 169 165 162 108      
7 Антонов Сергiй UKR 159 160 167 106      
8 Курченко Віктор UKR 172 168 163 104      
9 Марцинкевич Роберт POL 164 166 163        
10 Трапезніков Василь UKR 164 163 162        
11 Рубан Віктор UKR 165 167 161        
12 Забродський Станіслав KAZ 169 175 160        
13 Беккер Павло UKR 161 156 158        
14 Івашко Маркіян UKR 155 161 157        
15 Паніковскі Аркадіуш POL 161 166 155        
16 Данелюк Владислав UKR 166 166 154        
17 Матущак Пьотр POL 153 163          
18 Євецький Валерій UKR 163 162          
19 Тарасов Дмитро UKR 155 160          
20 Свистун Андрій UKR 155 159          
21 Неманов Артем UKR 163 157 (10-4,9-9)         
22 Шимчак Павел UKR 160 157 (10-4,9-6)         
22 Мерда Лукаш POL 154 157 (10-4,9-6)         
24 Савідес Георгій CYP 159 157          
25 Нагурни Артур POL 158 156 (10-5)         
26 Клєвін Денис UKR 165 156 (10-3)         
27 Мартинков Олександр BEL 158 156 (10-2)         
28 Турунін Петро UKR 158 151          
29 Пастельняк Антон UKR 149 149          
30 Воскобойніков Штефан MOL 154 148          
31 Вакал Євген UKR 155 147          
32 Урсу Роман MOL 154 145          
33 Кучерявий Руслан MOL 159            
34 Казів Іван UKR 157            
35 Вовк Володимир UKR 155 (10-4,9-10)           
36 Гузун Олексій MOL 155 (10-4,9-6)           
37 Алексієнко Дмитро UKR 155 (10-3)           
38 Солоненко Євген UKR 154            
39 Ненич Олександр UKR 153 (10-4,9-5)           
39 Іванов Євген UKR 153 (10-4,9-5)           
41 Кушнірук Сергiй UKR 153 (10-3,9-7)           
42 Кущ Мирослав UKR 153 (10-3,9-6)           
43 Сліва Павел POL 153 (10-1)           
44 Цвайна Рафал POL 152 (10-4)           
45 Осипенко Максим UKR 152 (10-3)           
46 Шелудько Сергiй UKR 152 (10-2)           
47 Ахілеос Андреас CYP 151 (10-4)           
48 Добровольскі Рафал POL 151 (10-2)           
49 Таіров Антон UKR 150 (10-2)           
50 Середа Юрiй UKR 150 (10-1)           
51 Фрузенков Максим UKR 148 (10-5)           
52 Попов Олександр UKR 148 (10-4)           
53 Лещинські Даміан POL 148 (10-3)           
54 Скварик Павел POL 146 (10-3)           
55 Хованський Сергiй MOL 146 (10-1)           
56 Дашкевич Ігор UKR 143 (10-3)           
57 Клапточ Юзеф POL 143 (10-2)           
58 Жидко Віталій BEL 142            
59 Тимань Віталій UKR 140            
60 Велга Кирило UKR 139 (10-1,9-7)           
61 Гоуст Давід POL 139 (10-1,9-4)           
62 Заблодський Костянтин UKR 129            
63 Скоропад Василь UKR 120            
64 Карпенко Сергiй UKR 114            

[Back]


 Zolota Osin'_99
Жінки
Міс. Прізвище Ім'я Країна 1/32 ф 1/16 ф 1/8 ф 1/4 ф 1/2 ф Фінал Сума
1 Бурдейна Наталя UKR 164 159 158 107 107 104 (10) 635
2 Сердюк Катерина UKR 151 164 153 107 106 104  (8)

634

3 Бєлих Юлія UKR 153 150 153 104 105 105 617
4 Бережна Тетяна UKR 151 163 162 105 105 104 639
5 Ягодкіна Ольга UKR 143 152 157 103      
6 Палеха Катерина UKR 160 153 157 97      
7 Булва Агата POL 153 161 162 95      
8 Лазар Єлизавета UKR 157 156 157 92      
9 Кайдалова Юлія UKR 154 153 155        
10 Вимлатіл Іоланта POL 155 156 153 (10-8)       
11 Карасьова Анна BEL 157 152 153 (10-3)      
12 Ксенофонтова Катерина UKR 150 161 152        
13 Коляденцева Світлана UKR 151 159 151        
14 Семенова Ірина UKR 156 157 148        
15 Криворучко Ілона UKR 159 155 147        
16 Павчук Ліна UKR 148 155 143        
17 Михайлова Світлана UKR 149 154          
18 Стовбун Інна UKR 157 153 (10-4)         
19 Круглова Марія UKR 154 153 (10-3)         
20 Шах Леся UKR 153 152 (10-3,9-7)         
21 Подкопяк Марта POL 155 152 (10-3,9-6)         
22 Ленська Анна POL 158 151 (10-5)         
23 Мазяж Малгожата POL 155 151 (10-4)         
24 Д'якова Оксана UKR 145 151 (10-3)         
25 Яня Малгажата POL 162 151 (10-2)         
26 Прокопів Лідія UKR 149 150 (10-3)         
27 Пігарєва Інна UKR 155 150 (10-2)         
28 Кочай Магдалена POL 153 149          
29 Кручек Клавдія POL 146 147          
30 Вульчинська Моніка POL 142 140          
31 Таірова Марина UKR 152 139          
32 Лозинська Мар'яна UKR 145 138          
33 Хмелевська Пауліна POL 153 (10-3)           
34 Кузнєцова Катерина UKR 153 (10-2)           
35 Дубас Леся UKR 152            
36 Залоновська Рената POL 151            
37 Бахтіна Олена UKR 149 (10-4)           
38 Васкан Мар'яна UKR 149 (10-3)           
39 Філатова Марта UKR 148 (10-2)           
40 Моленда Моніка POL 148 (10-1)           
41 Костюк Олена UKR 146            
42 Черданцева Наталя MOL 144            
43 Лиюрова Світлана MOL 140            
44 Свистун Жанна BEL 139            
45 Долгачова Тетяна UKR 138 (10-3,9-4)           
46 Волкова Олена UKR 138 (10-3,9-3)           
47 Тегливець Наталя UKR 138 (10-2,9-5)           
48 Тимкович Ірина UKR 138 (10-2,9-4)           
49 Дрижаног Ольга UKR 138 (10-1)           
50 Прокопович Наталя UKR 137 (10-3)           
51 Журиліна Наталя UKR 137 (10-1,9-5)           
52 Литвинчук Ольга UKR 137 (10-1,9-3)           
53 Тимрук Катерина UKR 135            
54 Дурлік Івона POL 133            
55 Боровецька Кароліна POL 132            
56 Органіста Марія UKR 131            
57 Сердюк Анастасія UKR 129            
58 Сапунова Віра UKR 123            
59 Николишин Мар'яна UKR 118 (10-1)           
60 Квапілова Яна CZE 118            
61 Походей Катерина UKR 111            
62 Щур Олена UKR 94            
63 Остап'юк Наталя UKR 50            
64 Кашул Світлана UKR  н/у            

[Back]


Last Updated on 30.09.99
By Viktor Mikhailenko
Email: victorarch@ah.ipm.lviv.ua

 

[На початок сторінки] [На головну сторінку]

[Клуби] [Підготовка кадрів] [Наука] [Спортсмени] [Тренери] [Традиції] [Гостьова книга] [Адреси] [Історія] [Календар змагань] [Web-team]