Олімпійський командний раунд

             24 вересня
Zolota Osin'_2000 Жінки
Міс. Команда Прізвище, Ім'я Кваліф 1/8 1/4 1/2 Фінал
S
 1  Харків СДЮШОР Бережна Тетяна
Ксенофонтова Катерина
Пігарєва Інна
3850 - 1 232 229 230 235 926
 2  Польща-1 Венгжиновська Барбара
Собєрай Малгож.
Гожинська Малг.
3846 - 2 225 225 225 222 897
 3  Чернівці-2 Данелюк Наталя
Арініна Алла
Калінічева Юлія
3666 - 6 220 233 208 227 888
 4  Чернівці-1 Васкан Мар'яна
Дорохова Тетяна
Лазар Єлизавета
3795 - 4 214 215 214 227 870
 5  Електрон-1 Палеха Катерина
Прокопів Лідія
Круглова Марія
3797 - 3  224  225  
 6  Польща-2 Рабска Анна
Кручек Клавдія
Янус Іоанна
3724 - 5  226  215
 7  Одеса Бєлих Юлія
Левченко Юлія
Нечипоренко Анна
3657 - 7  216  214
 8  ЗС-1 Дрижаног Ольга
Кузнєцова Катерина
Коляденцева Світлана
3622 - 9  215  213
 9  Польща-3 Кравєц Магда
Павлус Магда
Мазяж Малгожата
3602 - 11  218   
 10  Могильов-Київ Свистун Жанна
Криворучко Ілона
Тегливець Наталя
3624 - 8  213 
 11  ЛДМУ Волкова Олена
Николишин Мар'яна
Темнова Олена
3606 - 10  208 
 12  ХДВУФК Мірошніченко Діана
Глазунова Світлана
Коваль Вікторія
3454 - 13  206 
 13  Електрон-2 Ненич Вікторія
Есебуа Христина
Бабяк Зинаїда
3509 - 12  195 
 14  ЗС-2 Золотаренко Марія
Мандюк Роксолана
Панченко Анна
3295 - 14  192 
 15  Суми-Тирасполь Журиліна Наталя
Гаркуша Любов
Валіахметова Олена
3075 - 15  189 
 16  Динамо Філатова Марта
Сапунова Віра
Чернікова Ольга
2954 - 16  137 

[Back]

 Zolota Osin'_2000 Чоловіки
Міс. Команда Прізвище, Ім'я Кваліф 1/8 1/4 1/2 Фінал S
 1  Електрон-1

Івашко Маркіян
Неманов Артем
Алексієнко Олександр

3702 - 6 237 228 237 239 941
 2  Харків СДЮШОР Клєвін Денис
Ярмак Олександр
Пастельняк Антон
3734 - 5 218 234 220 218 890
 3  Чернівці-1 Данелюк Владислав
Дорохов Андрій
Друцул Олександр
3653 - 9 226 226 212 237 901
 4  Могільов Долгоносов Володимир
Мартинков Олександр
Прилепов Антон
3802 - 2 237 239 234 230 940
 5  ХДВУФК Рубан Віктор
Вакал Євген
Гагарін Олексій
3755 - 4  237  227  
 6  Чернівці-2 Шелудько Сергій
Дашкевич Ігор
Казів Іван
3628 - 10  234  223
 7  Польща-1 Проц Яцек
Мерда Лукаш
Добровольські Рафал
3807 - 1  233  221
 8  Суми-Брест Непомящих Олександр
Гаркуша Євген
Котляров Дмитро
3456 - 14  217  216
 9  Динамо-1 Школьний Костянтин
Тарасов Дмитро
Сидорук Дмитро
3695 - 7  230   
 10  ЗС Трапезніков Василь
Тарусов Ігор
Мокринський Ярослав
3577 - 11  222 
 11  Електрон-2 Кушнірук Сергій
Ненич Олександр
Вовк Володимир
3538 - 12  218 
 12  ЛДМУ Гуринович Вадим
Дарій Михайло
Бобровський Роман
3404 - 15  216 
 13  Одеса Беккер Павло
Турунін Петро
Скворцов Дмитро
3681 - 8  216(x-1) 
 14  Київ Загородний Максим
Литвин Вадим
Винницький Дмитро
3399 - 16  204 
15 Брест, УОР Марчук Вячеслав
Пузяк Сергій
Колісніченко Павло
3494 - 13  196 
16 Польща-2 Пьонтек Пьотр
Новак Марцін
Станічек Збігнєв
3794 - 3 н/у

[Back]

Last Updated on 15.10.00
By Viktor Mykhaylenko
Email: victorarch@ah.ipm.lviv.ua


[На початок сторінки] [На головну сторінку]


[Клуби] [Підготовка кадрів] [Наука] [Спортсмени] [Тренери] [Рекорди]
[Гостьова книга] [Лінки] [Історія] [Календар змагань] [Web-team]