Олімпійський раунд

        23 вересня 2000 р.
Zolota Osin'_2000
Чоловіки
Міс. Прізвище Ім'я Країна 1/32 1/16 1/8 1/4 1/2 Фінал Сума
1
Рубан Віктор UKR 161 157 160 107 111 112 808
2
Івашко Маркіян UKR 163 163 160 105 111 111 813
3
Проц Яцек POL 161 160 158 112 110 110 811
4
Авдентов Олег UKR 155 154 168 102 103 104 786
5
Тарасов Дмитро UKR 156 159 157 105    
6
Котляров Дмитро UKR 150 160 164 103  
7
Неманов Артем UKR 144 160 154 102 (10-2, 9-5)
8
Ненич Олександр UKR 153 156 154 102 (10-2, 9-2)
9
Мерда Лукаш POL 152 160 161    
10
Школьний Костянтин UKR 167 163 156 (10-4)
11
Прилепов Антон BLR 158 156 156 (10-2)
12
Пьонтек Пьотр POL 157 149 154
13
Станічек Збігнєв POL 156 156 150 (10-4)
14
Клєвін Денис UKR 154 157 150 (10-2)
15
Ярмак Олександр UKR 155 162 148  
16
Трапезніков Василь UKR 162 163 146  
17
Долгоносов Володимир BLR 152 159 (10-6, 9-5)  
17
Дорохов Андрій UKR 156 159 (10-6, 9-5)
19
Сліва Павел POL 146 158
20
Друцул Олександр UKR 158 157
21
Новак Марцін POL 155 156 (10-4, 9-7)
22
Марчук Вячеслав BLR 155 156 (10-4, 9-6)
23
Бредельов Вадим UKR 158 154  
24
Беккер Павло UKR 154 153  
25
Мартинков Олександр BLR 153 152  
26
Шелудько Сергій UKR 147 151  
27
Данелюк Владислав UKR 151 150  
28
Матущак Пьотр POL 161 149  
29
Урсул Роман MOL 158 147  
30
Гуринович Вадим UKR 146 145  
31
Іванов Євген UKR 147 141  
32
Турунін Петро UKR 157 137  
33
Хоменко Володимир UKR 158  
34
Карпенко Сергій UKR 153
35
Свистун Андрій UKR 152
36
Казів Іван UKR 151
37
Велга Кирило UKR 148 (10-4)
38
Грачьов Дмитро UKR 148 (10-3)
39
Колісніченко Павло BLR 147 (10-3)
40
Вакал Євген UKR 147 (10-2)
41
Заблоцький Костянтин UKR 147 (10-1)
42
Сидорук Дмитро UKR 146
43
Скворцов Дмитро UKR 144
44
Хованських Сергій MOL 143
45
Бузько Микола UKR 142 (х-0)
46
Шимко Михайло BLR 142 (х-1)
47
Загородний Максим UKR 141 (10-3, 9-5)
47
Жидко Віталій BLR 141 (10-3, 9-5)
49
Гагарін Олексій UKR 141 (10-2)
50
Дарій Михайло UKR 139 (10-3)
51
Кушнірук Сергій UKR 139 (10-0)
52
Новак Максим UKR 137 (10-3)
53
Непомящих Олександр BLR 137 (10-2)
54
Криницький Петро UKR 137 (10-1)
55
Дашкевич Ігор UKR 136
56
Фрузенков Максим UKR 135
57
Мокринський Ярослав UKR 133 (10-4)
58
Пастельняк Антон UKR 133 (10-3)
59
Добровольські Рафал POL 131
60
Дубінін Максим BLR 130 (10-2)
61
Футуйма Володимир UKR 130 (10-1)
62
Дедул Антон UKR 130 (10-0)
63
Табакарь Олександр MOL 120
64
Пузяк Сергій BLR 116

[Back]

 Zolota Osin'_2000
Жінки
Міс. Прізвище Ім'я Країна 1/32 1/16 1/8 1/4 1/2 Фінал Сума
1 Венгжиновська Барбара POL 151 155 151 108 107 109 630
2 Бережна Тетяна UKR 163 155 159 103 111 99 627
3 Лазар Єлизавета UKR 135 157 158 110 98 103 626
4 Арініна Алла UKR 153 156 160 101 105 97 619
5 Волкова Олена UKR 153 154 157 100 (10-2, 9-6)  
6 Коляденцева Світлана UKR 140 144 155 100 (10-2, 9-4)
7 Палеха Катерина UKR 153 158 156 97  
8 Ксенофонтова Катерина UKR 146 142 156 96  
9 Дорохова Тетяна UKR 149 150 151 (10-5)  
10 Прокопів Лідія UKR 157 159 151 (10-4)  
11 Рабска Анна POL 157 152 149    
12 Кнутовіч Малгожата POL 149 152 148    
13 Свистун Жанна BLR 149 140 145 (10-3)  
14 Дрижаног Ольга UKR 150 144 145 (10-2)  
15 Мандюк Роксолана UKR 130 148 141    
16 Бєлих Юлія UKR 150 144 135    
17 Васкан Мар'яна UKR 145 155    
18 Мулюк Катерина BLR 150 152  
19 Криворучко Ілона UKR 149 151  
20 Литвинчук Ольга UKR 148 150  
21 Костюк Олена UKR 143 147 (10-3)
22 Круглова Марія UKR 139 147 (10-2)
23 Левченко Юлія UKR 145 143 (10-3, 9-3)
24 Пігарєва Інна UKR 154 143 (10-2, 9-8)
25 Станічек Анна POL 136 143 (10-2, 9-6)
26 Вулчиньська Моніка POL 135 143 (10-2, 9-5)
27 Темнова Олена UKR 142 140
28 Гугала Марія POL 141 138 (10-4)
29 Кузнєцова Катерина UKR 138 138 (10-3)
30 Гожиньська Малгожата POL 140 138 (10-0)
31 Собєрай Малгожата POL 143 131  
32 Павлус Магдалена POL 132 128  
33 Овчаренко Наталя UKR 143    
34 Філатова Марта UKR 138  
35 Кравєц Магдалена POL 137 (10-2, 9-3)
36 Вейцік Маржена POL 137 (10-2, 9-2)
37 Панченко Анна UKR 135  
38 Гаркуша Любов UKR 133  
39 Данелюк Наталя UKR 131  
40 Кутневич Мар'яна UKR 130  
41 Тегливець Наталя UKR 127 (10-1, 9-5)
42 Николишин Мар'яна UKR 127 (10-1, 9-3)
43 Журиліна Наталя UKR 125  
44 Сапунова Віра UKR 125 (х-1)
45 Золотаренко Марія UKR 121  
46 Прокопович Наталя UKR 120  
47 Мірошніченко Діана UKR 107  
48 Зелікова Ольга UKR 84  
49 Скубак Олена UKR н/у  
50 Косован Наталя UKR н/у  
51 Василькевич Наталя UKR н/у  
52 Стець Світлана UKR н/у  
53 Бондаренко Лариса UKR н/у  
54 Заремба Лариса UKR н/у  

[Back]

Last Updated on 14.10.00
By Viktor Mykhaylenko
Email: victorarch@ah.ipm.lviv.ua


[На початок сторінки] [На головну сторінку]


[Клуби] [Підготовка кадрів] [Наука] [Спортсмени] [Тренери] [Рекорди]
[Гостьова книга] [Лінки] [Історія] [Календар змагань] [Web-team]