Першість України зі стрільби з лука у приміщенні
серед юніорів 1987-1988р.н. і юнаків 1989 р.н. та молодших
16-20 лютого 2005р.                                                 м.Черкаси, палац спорту "Будівельник"
РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ
Особиста першість (юніорки)
Міс. Прізвище, ім'я 1/16 ф 1/8 ф 1/4 ф 1/2 ф Фінал Сума
1 Беляєва Олена 167 166 114 109 110 666
2 Мазіна Наталія 174 166 112 114 109 675
3 Яковлєва Валерія 161 164 113 111 110 659
4 Івахненко Надія 173 171 115 107 110 676
5 Бебешко Олександра 169 113 10-7
6 Івашко Юлія 163 113 10-5
7 Новікова Ірина 161 108
8 Дорошенко Дарія 165 157 107
9 Калініченко Мілана 167 168
10 Голтв'янська Катрина 163 167
11 Матюкевич Ольга 168 163
12 Шабалітова катерина 149 159
13 Супрун Марія 161 158
14 Рєзнікова Юлія 155
15 Малованюк Лариса 167 154
16 Байталюк Вікторія 162 153
17 Добрєва Галина 164
18 Сидорець Олександра 161
19 Копчак Оксана 160 10-7
20 Гилко Світлана 160 10-6
21 Юрчук Лілія 160 10-2
22 Коваленко Ілона 155
23 Трегубова Анна 153
24 Сакало Рлена 150
25 Грушева Олена 148
26 Смелаш Анастасія 146
27 Крижановська Анна 137
28 Грет Вероніка 128
1/16 фіналу 1/8 фіналу 1/4 фіналу 1/2 фіналу фінал
Рєзнікова Юлія Рєзнікова Юлія 155
Сидорець Олександра 161 Дорошенко Дарія 157
Дорошенко Дарія 165 Дорошенко Дарія 107
 
Трегубова Анна 153 Івахненко Надія 115
Калініченко Мілана 167 Калініченко Мілана 168
Крижановська Анна 137 Івахненко Надія 171
Івахненко Надія 173 Івахненко Надія 107
 
Грет Вероніка 128 Бєляєва Олена 109
Бєляєва Олена 167 Бєляєва Олена 166
Малованюк Лариса 167 Малованюк Лариса 154
Добрєва Галина 164 Бєляєва Олена 114
 
Коваленко Ілона 155 Івашко Юлія 113
Супрун Марія 161 Супрун Марія 158
Івашко Юлія 163 1-2 місце
Івашко Юлія 15 Бєляєва Олена 110
 
16 Мазіна Наталія 109
Новікова Ірина Новікова Ірина 161
Байталюк Вікторія 162 Байталюк Вікторія 153 3-4 місце
Копчак Оксана 160 Новікова Ірина 108 13 Івахненко Надія 110
 
Смєлаш Анастасія 146 Мазіна Наталія 112 14 Яковлева Валерія 110
Шабалітова Катерина 149 Шабалітова Катерина 159 ближче
Грушева Олена 148 Мазіна Наталія 160
Мазіна Наталія 174 Мазіна Наталія 114
 
Сакало Олена 150 Яковлева Валерія 111
Яковлева Валерія 161 Яковлева Валерія 164
Гилко Світлана 160 Матюкевич Ольга 163
Матюкевич Ольга 168 Яковлева Валерія 113
 
Голтв'янська Катерина 163 Бебешко Олександра 113 1 місце Бєляєва Олена
Юрчук Лілія 160 Голтв'янська Катерина 167 2 місце Мазіна Наталія
Бебешко Олександра 169 3 місце Яковлева Валерія
Бебешко Олександра 4 місце Івахненко Надія

[Back]
Особиста першість (кадетки)
Міс. Прізвище, ім'я 1/16 ф 1/8 ф 1/4 ф 1/2 ф Фінал Сума
1 Яворська Катерина 166 110 117 111 (9) 504
2 Буряковська Анастасія 163 113 109 111 (7) 496
3 Бабяк Анна 162 105 95 109 471
4 Галецька Катерина 158 109 101 102 470
5 Мільченко Ніна 159 109
6 Соколенко Катерина 157 163 104
7 Василик Ірина 156 103
8 Череп Юлія 156 161 100
9 Веселовська Марина 159
10 Замуравкіна Анастасія 132 156 10-6
11 Скальська Ірина 156 10-4
12 Погоріляк Олександр 142 155 10-5
13 Волобоєва Анна 157 155 10-4
14 Попова Аліна 151 152
15 Губаніщева Анна 158 144
16 Сокор Олена 143
17 Мірош Ірина 154
18 Сокіл Наталія 143
19 Захарченко Юлія 142
20 Богданова Олена 131
21 Березовська Ксенія 129
22 Гаврилюк Олена 124
1/16 фіналу 1/8 фіналу 1/4 фіналу 1/2 фіналу фінал
32
1 Яворська Катерина Яворська Катерина 166
17 Захарченко Юлія 142 Попова Аліна 152
16 Попова Аліна 151 20 Яворська Катерина 110
 
24 21 Василик Ірина 103
9 Сокор Олена Сокор Олена 143
25 Василик Ірина 156
8 Василик Ірина Яворська Катерина 117
 
28 Галецька Катерина 101
5 Веселовська Марина Веселовська Марина 159
21 Березовська Ксенія 129 Череп Юлія 161
12 Череп Юлія 156 23 Череп Юлія 100
 
20 Погоріляк Олександра 142 22 Галецька Катерина 109
13 Гаврилюк Олена 124 Погоріляк Олександра 155
29 Галецька Катерина 158 1-2 місце 9
4 Галецька Катерина Яворська Катерина 111
 
30 Буряковська Анастасія 111
3 Бабяк Анна Бабяк Анна 162 7
19 Губаніщева Анна 158 Губаніщева Анна 144 3-4 місце
14 Сокіл Наталія 143 25 Бабяк Анна 105 Галецька Катерина 102
 
22 Богданова Олена 131 26 Соколенко Катерина 104 Бабяк Анна 109
11 Соколенко Катерина 157 Соколенко Катерина 163
27 Скальська Ірина 156
6 Скальська Ірина Бабяк Анна 95
 
26 Буряковська Анастасія 109
7 Буряковська Анастасія Буряковська Анастасія 163
23 Соколова Анастасія Замуравкіна Анастасія 156
10 Замуравкіна Анастасія 132 18 Буряковська Анастасія 113
 
18 Волобоєва Анна 157 19 Мильченко Ніна 109 1 місце Яворська Катерина
15 Мірош Ірина 154 Волобоєва Анна 155 2 місце Буряковська Анастасія
31 Мильченко Ніна 159 3 місце Бабяк Анна
2 Мильченко Ніна 4 місце Галецька Катерина

[Back]

Протоколи підготував Віктор Галазюк