Першість України зі стрільби з лука у приміщенні
серед юніорів 1987-1988р.н. і юнаків 1989 р.н. та молодших
16-20 лютого 2005р.                                                 м.Черкаси, палац спорту "Будівельник"
РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ
Особиста першість (юніори)
Міс. Прізвище, ім'я 1/16 ф 1/8 ф 1/4 ф 1/2 ф Фінал Сума
1 Джула Володимир 166 168 114 116 117 681
2 Ловчиков Дмитро 167 169 115 116 114 681
3 Яцюк Андрій 167 174 116 115 114 686
4 Кутишенко Максим 171 168 116 109 107 671
5 Марченко Дмитро 165 162 113
6 Коваленко Вадим 165 165 107 9-7
7 Патрабой Віталій 164 170 107 9-6
8 Прокопів Остап 176 170 102
9 Балук Ярослав 165 170
10 Сеник Мартин 169 169
11 Бурчак Андрій 169 164 10-7
12 Дорожко Андрій 172 164 10-6
13 Шабашов Віталій 165 163 9-5
14 Комаровський Костянтин 157 163 9-4
15 Білецький Артур 173 163 10-6
16 Заник Тарас 164 161
17 Криган Юрій 167
18 Василенко Едуард 164
19 Маслєнніков Олександр 163
20 Мігура Артем 162
21 Лозинський Василь 161 10-5
22 Забродський Микола 161 10-4
23 Степанець Володимир 156 10-7
24 Малушн Олександр 156 10-6
25 Горак Андрій 156 х-1
26 Корбан Юрій 151
27 Шаматрин Дмитро 150
28 Ладіков Антон 144
29 Шагалін Тимур 142
30 Тарасенко Вячеслав 134
31 Лозюк Павло 128
32 Залозний Іван 120
1/16 фіналу 1/8 фіналу 1/4 фіналу 1/2 фіналу фінал
32 Залозний Іван 120
1 Сеник Мартин 169 Сеник Мартин 169
17 Патрабой Віталій 164 Патрабой Віталій 170
16 Горак Андрій 156 Патрабой Віталій 107
 
24 Лозинський Василь 161 Яцюк Андрій 116
9 Яцюк Андрій 167 Яцюк Андрій 174
25 Мігура Артем 162 Балук Ярослав 170
8 Балук Ярослав 165 Яцюк Андрій 115
 
28 Степанець Володимир 156 Ловчиков Дмитро 116
5 Ловчиков Дмитро 167 Ловчиков Дмитро 169
21 Комаровський Костянтин 157 Комаровський Костянтин 163
12 Малушин Олександ 156 Ловчиков Дмитро 115
 
20 Маслєнніков Олександр 163 Коваленко Вадим 107
13 Коваленко Вадим 165 Коваленко Вадим 165
29 Ладіков Антон 144 Дорожко Андрій 161 1-2 місце
4 Дорожко Андрій 172 Ловчиков Дмитро 114
 
30 Шаматрин Дмитро 150 Джула Володимир 117
3 Джула Володимир 166 Джула Володимир 168
19 Забродський Микола 161 Бурчак Андрій 164 3-4 місце
14 Бурчак Андрій 169 Джула Володимир 114 Яцюк Андрій 114
 
22 Корбан Юрій 151 Марченко Дмитро 113 Кутишенко Максим 107
11 Занік Тарас 164 Занік Тарас 161
27 Шагалін Тимур 142 Марченко Дмитро 162
6 Марченко Дмитро 165 Джула Володимир 116
 
26 Лозюк Павло 128 Кутишенко Максим 109
7 Білецький Артур 173 Білецький Артур 163
23 Криган Юрій 167 Кутишенко Максим 168
10 Кутишенко Максим 171 Кутишенко Максим 116
 
18 Василенко Едуард 164 Прокопів Остап 102 1 місце Джула Володимир
15 Шабашов Віталій 165 Шабашов Віталій 163 2 місце Ловчиков Дмитро
31 Тарасенко В'ячеслав 134 Прокопів Остап 170 3 місце Яцюк Андрій
2 Прокопів Остап 176 4 місце Кутишенко Максим

[Back]
Особиста першість (кадети)
Міс. Прізвище, ім'я 1/16 ф 1/8 ф 1/4 ф 1/2 ф Фінал Сума
1 Мазепа Іван 161 170 109 114 108 662
2 Подопригора Артем 166 162 113 110 107 658
3 Хірной Володимир 162 162 115 107 110 656
4 Мелешко Іван 169 161 117 108 106 661
5 Яценко Антон 171 173 115
6 Євтушенко Вадим 166 167 113
7 Дусь Леонід 168 171 112
8 Яворський Юрій 165 153 106
9 Бебешко Сергій 165 166
10 Паламарчук Анатолій 163 161
11 Редікульцев Павло 162 160
12 Антонов Олексаедр 165 158
13 Мікулович Орест 159 155
14 Ємчук Андрій 154 154
15 Демченко Максим 158 152
16 Дудник Денис 161 152
17 Онищук Олександр 163
18 Федосюк Володимир 161
19 Ізумрудов Дмитро 159
20 Кобилюк Денис 158 х-0
21 Дубік Олексій 158 х-1
22 Солодкі Северин 156 х-0
23 Козін Олександр 156 х-1
24 Гуцал Андрій 155
25 Олійник Роман 154 х-0
26 Гавінський Руслан 154 х-1
27 Цимбалістий Максим 153
28 Сенюк Тарас 153
29 Ліненко Михайло 144 х-1
30 Гаврилов Олексій 144 х-2
31 Серевко Андрій 140
32 Костарева Ростислав 128
1/16 фіналу 1/8 фіналу 1/4 фіналу 1/2 фіналу фінал
32 Серевко Андрій 140
1 Яценко Антон 171 Яценко Антон 173
17 Бебешко Сергій 165 Бебешко Сергій 166
16 Козін Олександр 156 Яценко Антон 115
 
24 Ємчук Андрій 154 Мелешко Іван 117
9 Цимбалістий Максим 153 Ємчук Андрій 154
25 Солоткі Северин 156 Мелешко Іван 161
8 Мелешко Іван 169 Мелешко Іван 108
 
28 Гаврилов Олексій 144 Подопригора Артем 110
5 Дусь Леонід 168 Дусь Леонід 171
21 Демченко Максим 158 Демченко Максим 152
12 Олійник Роман 154 Дусь Леонід 112
 
20 Паламарчук Анатолій 163 Подопригора Артем 113
13 Гавінський Руслан 154 Паламарчук Анатолій 161
29 Ліненко Михайло 144 Подопригора Артем 162 1-2 місце
4 Подопригора Артем 166 Подопригора Артем 107
 
30 Костерева Ростислав 128 Мазепа Іван 108
3 Євтушенко Вадим 166 Євтушенко Вадим 167
19 Антонов Олександр 156 Оніщук Олександр 158 3-4 місце
14 Оніщук Олександр 163 Євтушенко Вадим 113 Мелешко Іван 106
 
22 Гуцал Андрій 155 Хірной Володимир 115 Хірной Володимир 110
11 Хірной Володимир 162 Хірной Володимир 162
27 Микулович Орест 159 Микулович Орест 155
6 Дубік Олексій 158 Хірной Володимир 107
 
26 Федосюк Володимир 161 Мазепа Іван 114
7 Редікульцев Павло 160 Федосюк Володимир 160
23 Кобилюк Денис 158 Мазепа Іван 170
10 Мазепа Іван 161 Мазепа Іван 109
 
18 Ізумрудов Дмитро 159 Яворський Юрій 105 1 місце Мазепа Іван
15 Дудник Денис 161 Дудник Денис 152 2 місце Подопригора Артем
31 Сенюк Тарас 153 Яворський Юрій 153 3 місце Хірной Володимир
2 Яворський Юрій 165 4 місце Мелешко Іван

[Back]

Протоколи підготував Віктор Галазюк