Олімпійський командний раунд

02 жовтня
Zolota Osin'_2001 Жінки
Міс. Команда Прізвище, Ім'я Кваліф 1/8 1/4 1/2 Фінал
S
1 Чернівці-1 Дорохова Тетяна
Васкан Мар'яна
Арініна Алла
3782 - 3 226 239 228 238 931
2 Суми Шелест Жанна
Журиліна Наталя
Гаркуша Любов
3528 - 12 219 225 225 220 889
3 Харків ШВСМ Сердюк Катерина
Ксенофонтова Катерина
Новікова Ірина
Пігарєва Інна
3797- 1 210 230 208 234 882
4 Електрон-1 Круглова Марія
Есебуа Христина
Ігнатенко Юлія
Лобженідзе Юлія
3790 - 2 218 230 221 220 889
5 Чернівці-2 Карпяк Людмила
Сакало Надія
Дмитрюк Катерина
3645 - 7 222 217  
6 Електрон-2 Янків Софія
Соколова Марина
Дорошкевич Катерина
Сукмановська Уляна
3695 - 4 210 215
7 ЗС-1 Михайлова Світлана
Коляденцева Світлана

Мандюк Роксолана
3659 - 6 223 212
8 Харків СДЮШОР Букший Олена
Савіна Ксенія
Коваль Вікторія
Новікова Олена
3641 - 8 210 209
9 ЛДМУ-1 Темнова Олена
Волкова Олена

Сидорук Оксана
3692 - 5 218  
10 ЗС-2 Саннікова Олена
Добрєва Галина

Панченко Анна
3581 - 10 213
11 Харків УФК №1 Таірова Марина
Глзунова Світлана

Коваленко Олена
3542 - 11 207
(10-4)
12 Одеса Бєлих Юлія
Кивайло Анастасія

Левченко Юлія
3587 - 9 207
(10-2)
13 ЛДМУ-2 Николишин Мар'яна
Дідик Христина
Заремба Ольга
3352 - 13 185
14 Електрон-3 Бабяк Зинаїда
Ільїна Катерина

Стець Світлана
3338 - 14 170
15 Динамо Бахтіна Олена
Філатова Марта

Хабалюк Наталя
3330 - 15 151
16 ДУЛП

Павленко Наталя
Василькевич Наталя
Овчаренко Наталя

3167 - 16 н/у

[Back]

 Zolota Osin'_2001 Чоловіки
Міс. Команда Прізвище, Ім'я Кваліф 1/8 1/4 1/2 Фінал S
 1  ЗС

Курченко Віктор
Трапезніков Василь
Мокринський Ярослав

3830 - 2 238 243 240 235 956
 2  Електрон - 1 Алексієнко Олександр
Івашко Маркіян
Антонов Сергій
3864 - 1 231 229 239 234 933
 3  Харків, ШВСМ Клєвін Денис
Пастельняк Антон
Клєвін Андрій
Ярмак Олександр
3773 - 5 221 241 234 234 930
 4  Суми, ШВСМ Гаркуша Євген
Кущ Мирослав
Котляров Дмитро
3758 - 6 237 231 237 225 930
 5  Харків, СДЮШОР Родін Ігор
Бурцев Олександр
Таіров Антон
Вакал Євген
3773 - 4 238 233  
 6  Динамо - 2 Сидорук Дмитро
Грачов Дмитро
Тихонський Володимир
3720 - 7 238 231
 7  Чернівці - 1 Тараненко Максим
Данелюк Владислав
Друцул Олександр
3782 - 3 237 230
 8  Електрон-2 Владов Микола
Патаман Тарас
Кривоченко Олексій
Кушнірук Сергій
3715 - 8 227 218
 9  ХДВУФК Гагарін Олексій
Коваленко Сергій
Котлін Олексій
3620 - 14  235  
 10  Суми, СНАУ Косяк Сергій
Убоженко Дмитро
Ковальов Андрій
3610 - 15  233
 11  Динамо - 1 Тарасов Дмитро
Школьний Костянтин
Велга Кирило
3700 - 10  227
 12  Олімпія Авдентов Олег
Склярук Олександр
Новак Максим
3625 - 13  226 
 13  Київ Загородний Максим
Винницький Дмитро
Литвин Вадим
3519 - 16  224
 14  CYPRUS Савідес Георгій
Хрісту Одесеас
Курунас Памбос
3701 - 9  220 
15 Одеса
Черкаси
Тирасполь
Беккер Павло
Решетнік Сергій
Фрузенков Максим
3630 - 12  184 
16 Брест Марчук Вячеслав
Нестерук Андрій
Колісніченко Павло
3636 - 11 н/у

[Back]

This page last updated Sunday, January 25, 2004
By Viktor Mykhaylenko
Email: victorarch@ah.ipm.lviv.ua


[На початок сторінки] [На головну сторінку]


[Клуби] [Підготовка кадрів] [Наука] [Спортсмени] [Тренери] [Рекорди]
[Гостьова книга] [Лінки] [Історія] [Календар змагань] [Web-team]