Team Olympic Round
September, 27

Zolota Osin'_99 Women
Rank Team Name Qual. Round 1/8 1/4 1/2 Final
S
C. I. S. Karas'ova Anna (BLR)
Svystun Zhanna (BLR)
Lyjurova Svetlana (MOL)
3855 - 5 228   227 233 214 674
2 Elektron -1
(UKR)
Prokopiv Lidia
Paleha Kateryna
Lozyns'ka Mariana
3882 - 2 227 228 229 211 668
3 Kharkiv -1
(UKR)
Ksenofontova Kat.
Berezhna Tetiana
Serdiuk Kateryna
3903 - 1 234 235 206 222 663
4 Ukraina -1
(UKR)
Yagodkina Olga
Diakova Oksana
Kryvoruchko Ilona
3822 - 6 231 209 215 218 642
5 Kharkiv -2
(UKR)
Pigareva Inna
Kajdalova Yulia
Tairova Maryna
3763 - 8 217 231  
6 Chernivtsy -1
(UKR)
Lazar Yelizaveta
Pavchuk Lina
Semenova Iryna
3862 - 4 232 226  
7 Chernivtsy -2
(UKR)
Dorohova Tetiana
Arinina Alla
Kostiuk Olena
3728 - 10 232 225  
8       N./ decide
9 Army -1
(UKR)
Mykhailova Svitlana
Koliadentseva Svitl.
Dubas Lesia
3799 - 7 222   
10 Army -2
(UKR)
Kuznetsova Kateryna
Shakh Lesia
Dryzhanok Olga
3685 - 12 220   
 11 Dynamo
 
(UKR)
Bahtina Olena
Filatova Marta
Sapunova Vira
3575 - 13 210   
 12 Odessa 
(UKR)
Burdejna Natalia
Belykh Yulia
Dolgachova Tetiana
3710 - 11  206  
 13 Elektron - 2
(UKR)
Esebua Hrystyna
Tymruk Kateryna
Nenych Viktoria
3465 - 15 199   
 14 Army -3 
(UKR)
Mandiuk Roksolana
Dobreva Galyna
Organista Maria
3330 - 16 185   
 15 Poland -1
(POL)
Lenska Anna
Wymlatil Iolanta
Bulwa Agata
3870 - 3 N./ compete
 16 Kelce 
(POL)
Koczaj Magdalena
Chmelewska Paulina
Durlik Iwona
3531 - 14  - N./ compete  
16  Poland -2
 (POL)
Podkopiak Marta
Jania Malgozata
Molenda Monika
3745 - 9 - N./ compete

[Back]

 

 Zolota Osin'_99 Men
Rank Team Name Qual. Round 1/8 1/4 1/2 Final S
1 C. I. S. Parkhomenko Igor (UKR)
Zabrodskiy St. (KAZ)
Yevetskiy Valeriy (UKR)
3939 - 1 234 240 244 245 729
2 Kharkiv -1
(UKR)
Gagarin Olexiy
Yarmak Oleksandr
Pastel'niak Anton
3871 - 2 238 236 242 241 719
3 Elektron -1
(UKR)
Antonov Sergiy
Ivashko Markian
Svistun Andrij
3850 - 4 238 243 237 249 729
4 Army -1
(UKR)
Kurchenko Victor
Trapeznikov Vasiliy
Osypenko Maksim
3802 - 6 237 241 239 237 717
5 Kharkiv -2
(UKR)
Ruban Victor
Vakal Yevgen
Tairov Anton
3781 - 8 244 240  
6 Dynamo -1
(UKR)
Shkol'ny Kostiantyn
Tarasov Dmytro
Ivanov Yevgen
3847 - 5 230 239  
7 Moldova -2
(MOL)
Khovanskih Sergey
Guzun Aleksej
Bivol Anatolij
3507 - 14 231 238  
8 Chernivtsy
(UKR)
Dorohov Andriy
Daneliuk Vladislav
Shelud'ko Sergij
3793 - 7 234 236  
 9 Moldova -1
(MOL)
Voskoboynikov Shtefan
Ursu Roman
Kucheriavyj Ruslan
3635 - 11  233    
 10 Elektron -2
(UKR)
Nemanov Artem
Kushniruk Sergij
Vovk Volodymyr
3658 - 10 229     
 11 Elektron -3
(UKR)
Nenych Oleksandr
Yaropud Yurij
Yavorskyj Andrij
3310 - 16  224    
 12 Army -2
(UKR)
Skoropad Vasyl'
Popov Oleksandr
Karpenko Sergij
3543 - 13 224     
 13 "Friendship" Savides Georgij (CYP)
Martynkov Oleksandr (BLR)
Ahileos Andreas (CYP)
3704 - 9  216    
14 Odessa
(UKR)
Bekker Pavlo
Turunin Petro
Mesropov Yurij
3579 - 12  216 ()
15 Dynamo -2
(UKR)
Aleksienko Dmytro
Velga Kyrylo
Kobzar Viktor
3375 - 15  213    
16 Poland
(POL)
Targonski Grzegorz
Panikowski Arkadiusz
Szymczak Pawel
3854 - 3 - N./ compete


[Back]


Last Updated on 16.10.99
By Viktor Mikhailenko
Email: victorarch@ah.ipm.lviv.ua

 

[Top of page] [Home]

[Clubs] [Skill formation] [Science] [Athletes] [Coaches] [Traditions] [Guest book] [Addresses] [History] [Events Calendar] [Web-team]