Olympic Round

September, 26

Zolota Osin'_99
Men
Rank Name   Country 1/32 1/16 1/8 1/4 1/2 Final S
1 Targonski Grzegorz POL 170 165 168 112 113 113 671
2 Parkhomenko Igor UKR 171 166 171 113 111 109 670
3 Gagarin Olexiy UKR 166 163 161 108 109 112 653
4 Shkol'ny Kostiantyn UKR 157 169 161 112 106 108 656
5 Dorohov Andriy UKR 163 160 161 109      
6 Yarmak Oleksandr UKR 169 165 162 108      
7 Antonov Sergiy UKR 159 160 167 106      
8 Kurchenko Victor UKR 172 168 163 104      
9 Marcynkiewicz Robert POL 164 166 163        
10 Trapeznikov Vasiliy UKR 164 163 162        
11 Ruban Victor UKR 165 167 161        
12 Zabrodskiy Stanislav KAZ 169 175 160        
13 Bekker Pavlo UKR 161 156 158        
14 Ivashko Markian UKR 155 161 157        
15 Panikowski Arkadiusz POL 161 166 155        
16 Daneliuk Vladislav UKR 166 166 154        
17 Matuszczak Piotr POL 153 163          
18 Yevetskiy Valeriy UKR 163 162          
19 Tarasov Dmytro UKR 155 160          
20 Svistun Andrij UKR 155 159          
21 Nemanov Artem UKR 163 157 (10-4,9-9)         
22 Szymczak Pawel POL 160 157 (10-4,9-6)         
22 Merda Lukasz POL 154 157 (10-4,9-6)         
24 Savides Georgij CYP 159 157          
25 Nagurny Artur POL 158 156 (10-5)         
26 Klevin Denis UKR 165 156 (10-3)         
27 Martynkov Oleksandr BLR 158 156 (10-2)         
28 Turunin Petro UKR 158 151          
29 Pastel'niak Anton UKR 149 149          
30 Voskoboynikov Shtefan MOL 154 148          
31 Vakal Yevgen UKR 155 147          
32 Ursu Roman MOL 154 145          
33 Kucheriavyj Ruslan MOL 159            
34 Kaziv Ivan UKR 157            
35 Vovk Volodymyr UKR 155 (10-4,9-10)           
36 Guzun Oleksij MOL 155 (10-4,9-6)           
37 Aleksienko Dmytro UKR 155 (10-3)           
38 Solonenko Yevgen UKR 154            
39 Nenych Oleksandr UKR 153 (10-4,9-5)           
39 Ivanov Yevgen UKR 153 (10-4,9-5)           
41 Kushniruk Sergij UKR 153 (10-3,9-7)           
42 Kushtch Miroslav UKR 153 (10-3,9-6)           
43 Sliwa Pawel POL 153 (10-1)           
44 Cwaina Rafal POL 152 (10-4)           
45 Osypenko Maksym UKR 152 (10-3)           
46 Shelud'ko Sergij UKR 152 (10-2)           
47 Ahileos Andreas CYP 151 (10-4)           
48 Dobrowolski Rafal POL 151 (10-2)           
49 Tairov Anton UKR 150 (10-2)           
50 Sereda Yurij UKR 150 (10-1)           
51 Frunzenkov Maksym UKR 148 (10-5)           
52 Popov Oleksandr UKR 148 (10-4)           
53 Leszczynski Damian POL 148 (10-3)           
54 Skwarek Pawel POL 146 (10-3)           
55 Khovanskih Sergey MOL 146 (10-1)           
56 Dashkevich Igor UKR 143 (10-3)           
57 Klaptocz Juzef POL 143 (10-2)           
58 Zhydko Vitalij BLR 142            
59 Tyman' Vitalij UKR 140            
60 Velga Kyrylo UKR 139 (10-1,9-7)           
61 Goust David POL 139 (10-1,9-4)           
62 Zablotskij Kostantyn UKR 129            
63 Skoropad Vasyl' UKR 120            
64 Karpenko Sergij UKR 114            

[Back]


 Zolota Osin'_99
Women
Rank Name   Country 1/32 1/16 1/8 1/4 1/2 Final S
1 Burdejna Natalia UKR 164 159 158 107 107 104 (10) 635
2 Serdiuk Kateryna UKR 151 164 153 107 106 104  (8)

634

3 Belykh Yulia UKR 153 150 153 104 105 105 617
4 Berezhna Tetiana UKR 151 163 162 105 105 104 639
5 Yagodkina Olga UKR 143 152 157 103      
6 Paleha Kateryna UKR 160 153 157 97      
7 Bulwa Agata POL 153 161 162 95      
8 Lazar Yelizaveta UKR 157 156 157 92      
9 Kajdalova Yulia UKR 154 153 155        
10 Wymlatil Iolanta POL 155 156 153 (10-8)       
11 Karas'ova Anna BLR 157 152 153 (10-3)      
12 Ksenofontova Kateryna UKR 150 161 152        
13 Koliadentseva Svitlana UKR 151 159 151        
14 Semenova Iryna UKR 156 157 148        
15 Kryvoruchko Ilona UKR 159 155 147        
16 Pavchuk Lina UKR 148 155 143        
17 Mykhailova Svitlana UKR 149 154          
18 Stovbun Inna UKR 157 153 (10-4)         
19 Kruglova Maria UKR 154 153 (10-3)         
20 Shakh Lesia UKR 153 152 (10-3,9-7)         
21 Podkopiak Marta POL 155 152 (10-3,9-6)         
22 Lenska Anna POL 158 151 (10-5)         
23 Maziarz Malgozata POL 155 151 (10-4)         
24 Diakova Oksana UKR 145 151 (10-3)         
25 Jania Malgozata POL 162 151 (10-2)         
26 Prokopiv Lidia UKR 149 150 (10-3)         
27 Pigareva Inna UKR 155 150 (10-2)         
28 Koczaj Magdalena POL 153 149          
29 Kruczek Klawdia POL 146 147          
30 Wulczynska Monika POL 142 140          
31 Tairova Maryna UKR 152 139          
32 Lozyns'ka Mariana UKR 145 138          
33 Chmelewska Paulina POL 153 (10-3)           
34 Kuznetsova Kateryna UKR 153 (10-2)           
35 Dubas Lesia UKR 152            
36 Zalonowska Renata POL 151            
37 Bahtina Olena UKR 149 (10-4)           
38 Vaskan Mariana UKR 149 (10-3)           
39 Filatova Marta UKR 148 (10-2)           
40 Molenda Monika POL 148 (10-1)           
41 Kostiuk Olena UKR 146            
42 Cherdantseva Natalia MOL 144            
43 Lyjurova Svetlana MOL 140            
44 Svistun Zhanna BLR 139            
45 Dolgachova Tetiana UKR 138 (10-3,9-4)           
46 Volkova Olena UKR 138 (10-3,9-3)           
47 Teglivets Natalia UKR 138 (10-2,9-5)           
48 Tymkovych Iryna UKR 138 (10-2,9-4)           
49 Dryzhanog Olga UKR 138 (10-1)           
50 Prokopovych Natalia UKR 137 (10-3)           
51 Zhurylina Natalia UKR 137 (10-1,9-5)           
52 Lytvynchuk Olga UKR 137 (10-1,9-3)           
53 Tymruk Kateryna UKR 135            
54 Durlik Iwona POL 133            
55 Borowecka Karolina POL 132            
56 Organista Maria UKR 131            
57 Serdiuk Anastasia UKR 129            
58 Sapunova Vira UKR 123            
59 Nykolyshyn Mariana UKR 118 (10-1)           
60 Kvapilova Jana CZE 118            
61 Pokhodej Kateryna UKR 111            
62 Shtchur Olena UKR 94            
63 Ostapiuk Natalia UKR 50            
64 Kashul Svitlana UKR n/com.            

[Back]


Last Updated on 15.10.99
By Viktor Mikhailenko
Email: victorarch@ah.ipm.lviv.ua

[Top of page] [Home]

[Clubs] [Skill formation] [Science] [Athletes] [Coaches] [Traditions] [Guest book] [Addresses] [History] [Events Calendar] [Web-team]