Team Olympic Round
October, 2

Zolota Osin'_2001 Women
Rank Team Name Qual. Round 1/8 1/4 1/2 Final
S
1 Chernivtsy-1
(UKR)
Dorohova Tetiana
Vaskan Mariana
Arinina Alla
3782 - 3 226 239 228 238 931
2 Sumy
(UKR)
Shelest Zhanna
Zhurilina Natalia
Garkusha Liubov
3528 - 12 219 225 225 220 889
3 Kharkiv SHVSM
(UKR)
Serdiuk Katerina
Ksenofontova Katerina
Novikova Irina
Pigareva Inna
3797- 1 210 230 208 234 882
4 Electron -1
(UKR)
Kruglova Maria
Esebua Kristina
Ignatenko Yulia
Lobzhenidze Yulia
3790 - 2 218 230 221 220 889
5 Chernivtsy-2
(UKR)
Karpiak Liudmila
Sakalo Nadija
Dmytriuk Katerina
3645 - 7 222 217  
6 Electron-2
(UKR)
Yankiv Sofia
Sokolova Maryna
Doroshkevich Katerina
Sukmanovs'ka Uliana
3695 - 4 210 215
7 Army -1
(UKR)
Mykhaylova Svitlana
Koliadentseva Svitlana
Mandiuk Roksolana
3659 - 6 223 212
8 Kharkiv SDYSHOR
(UKR)
Bukshyj Olena
Savina Ksenia
Koval' Viktoria
Novikova Olena
3641 - 8 210 209
9 LStMU-1
(UKR)
Temnova Olena
Volkova Olena
Sydoruk Oksana
3692 - 5 218  
10 Army-2
(UKR)
Sannikova Olena
Dobreva Galyna
Panchenko Anna
3581 - 10 213
11 Kharkiv UFK#1
(UKR)
Tairova Maryna
Glazunova Svitlana
Kovalenko Olena
3542 - 11 207
(10-4)
12 Odessa
(UKR)
Belykh Yulia
Kivaylo Nastia
Levchenko Yulia
3587 - 9 207
(10-2)
13 LStMU -2
(UKR)
Nykolyshyn Mariana
Didyk Hrystyna
Zaremba Olga
3352 - 13 185
14 Electron -3
(UKR)
Babiak Zinaida
Il'ina Katerina
Stets' Svitlana
3338 - 14 170
15 Dinamo
(UKR)
Bahtina Olena
Filatova Marta
Habaliuk Natalia
3330 - 15 151
16 StULP
(UKR)

Pavlenko Natalia
Vasyl'kevich Natalia
Ovcharenko Natalia

3167 - 16 n/compete

[Back]

 

 Zolota Osin'_2001 Men
Rank Team Name Qual. Round 1/8 1/4 1/2 Final S
1 Army
(UKR)

Kurchenko Viktor
Trapeznikov Vasyl'
Mokrynskiy Yaroslav

3830 - 2 238 243 240 235 956
2 Elektron -1
(UKR)
Aleksienko Oleksandr
Ivashko Markian
Antonov Sergiy
3864 - 1 231 229 239 234 933
3 Kharkiv, SHVSM
(UKR)
Klevin Denys
Yarmak Oleksandr
Pastel'niak Anton
Klevin Andriy
3773 - 5 221 241 234 234 930
4 Sumy, SHVSM
(UKR)
Garkusha Yevgen
Kotliarov Dmytro
Kushtch Myroslav
3758 - 6 237 231 237 225 930
5 Kharkiv, SDYSHOR
(UKR)
Rodin Igor
Burtsev Oleksandr
Tairov Anton
Vakal Yevgen
3773 - 4 238 233  
6 Dinamo - 2
(UKR)
Sydoruk Dmytro
Gratchov Dmytro
Tikhonskiy Volodymyr
3720 - 7 238 231
7 Chernivtsy-1
(UKR)
Taranenko Maksym
Daneliuk Vladislav
Drutsul Oleksandr
3782 - 3 237 230
8 Elektron -2
(UKR)
Vladov Mykola
Pataman Taras
Kryvochenko Oleksiy
Kushniruk Sergiy
3715 - 8 227 218
9 KhDUFK
(UKR)
Gagarin Oleksiy
Kovalenko Sergiy
Kotlin Oleksiy
3620 - 14  235    
10 Sumy,SNAU
(UKR)
Kosiak Sergiy
Ubozhenko Dmytro
Kovaliov Andriy
3610 - 15  233
11 Dinamo - 1
(UKR)
Tarasov Dmytro
Shkolnyy Kostiantyn
Velga Kyrylo
3700 - 10  227
12 Olimpia
(UKR)
Avdentov Oleg
Skliaruk Oleksandr
Novak Maksym
3625 - 13  226 
13 Kyiv
(UKR)
Zagorodniy Maksym
Lytvyn Vadym
Vynnytskiy Dmytro
3519 - 16  224
14 CYPRUS Savvides George
Hristu Odisseas
Kurunas Pambos
3701 - 9  220 
15 Odessa
Cherkasy
Tiraspol'

(UKR-MOL)
Bekker Pavlo
Reshetnik Sergiy
Fruzenkov Maksym
3630 - 12  184 
16 Brest
(BLR)
Marchuk Viacheslav
Nesteruk Andriy
Kolisnichenko Pavlo
3636 - 11 n/compete


[Back]

This page last updated Sunday, January 25, 2004
Updated by Viktor Mykhaylenko
Email: victorarch@ah.ipm.lviv.ua


[Top of page] [Home]



[What’s New?] [Clubs] [Skill formation] [Science] [Athletes] [Coaches] [Records] [Guest book]
[Tournament Results] [Links] [History] [Events Calendar] [Web-team]